امروز : سه شنبه 01 اردیبهشت 1394|2 رجب 1436|21 آوریل 2015
 
 
دانشجویان عزیز جهت تمدید پایان نامه در زمان تعیین شده براي انتخاب واحد، حضوري به دانشگاه مراجعه نمایند، در صورت عدم مراجعه مرخصی تحصیلی صادر خواهد شد.
به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد می رساند جهت تهیه غذا از یک هفته قبل فیش غذا تهیه نمایید.

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان آنلاین داریم

اطلاعات پژوهش و فناوري

اطلاعات پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

دفتر مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري

هواشناسي

هواشناسي

IELTS

IELTS

harasat@iaugermi.ac.ir

حراست

يازرسي و رسيدگي به شکايات

مشاوره دانشجويي

لينكهاي مرتبط

اطلاعیه امور پایان نامه
سه شنبه, 01 اردیبهشت 1394 ساعت 06:49

تعداد 5 مورد جلسه دفاع از پایان نامه های کارشناسی ارشد در رشته مدیریت ،روز جمعه مورخه 04/02/1393 از ساعت 9 صبح الی 16 برگزار میشود./. 31/01/1394

 
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی
دوشنبه, 31 فروردین 1394 ساعت 15:16

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی درروزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ هفتم، هشتم و نهم خرداد ماه سال جاری طبق برنامه اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب...
 
جزییات برگزاری ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی
دوشنبه, 31 فروردین 1394 ساعت 15:15
رییس مرکز امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی تشریح کرد: جزییات برگزاری ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی
ادامه مطلب...
 
اطلاعيه امور پايان نامه
دوشنبه, 31 فروردین 1394 ساعت 08:58

با توجه به اینکه ارزیابی مدیریت پژوهش در پایان نامه های کارشناسی ارشد (2 نمره) بر اساس تعداد و زمان ارائه گزارش سه ماهه، گزارش شفاهی دانشجو و زمان دفاع، صورت میگیرد، لازم است دانشجویان محترم، گزارش سه ماهه پیشرفت کار خود را به صورت منظم و در زمانهای مقرر به امور پایان نامه تحویل دهند و موکول به روز دفاع ننمایید. در غیر اینصورت نمره مربوطه لحاظ نخواهد شد.

 
بازدید رئیس واحد گرمی از پروژه در حال ساخت مرکز انگوت
دوشنبه, 31 فروردین 1394 ساعت 07:42

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی  جهت بررسی وضعیت پروژه در حال ساخت ساختمان اداری –آموزشی دانشگاه مرکز انگوت به این شهرستان سفر و از نزدیک روند کار این پروژه را بررسی کرد. .در این بازدید  فرهاد حامدی رئیس مرکز انگوت نیز  ایشان را همراهی می کردند ،دکتر فیضی  با حضور در ساختمان وعرض خداقوت وخسته نباشید خدمت پیمانکار وکارگرانی که در حال کار بودند ،وی در این بازدید  با اظهار رضایت از پیشرفت و توسعه این واحد دانشگاهی ، این مجموعه را زیباترین دانشگاه مرکز در سطح استان خواندو در جریان آخرین روند اجرایی پروژه قرار گرفت . در این دیدار رئیس واحد گرمی توصیه های لازم را جهت تحقق هر چه بهتر شدن و گسترش کمی و کیفی مرکز آموزشی فرهنگی در آینده در این مرکز آموزشی ارائه کردند.در ادامه حامدی رئیس مرکز انگوت ضمن اشاره به اینکه عملیات اجرایی فاز اول  این پروژه قبلا به اتمام رسیده است و در حال حاضر فاز دوم این پروژه در حال اجرا می باشد روند اجرایی کار را رضایت بخش اعلام کرد واظهار امیدواری کرد در چند ماه آینده شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم .

 

 
قابل توجه دانشجویان گروه تربيت بدني
سه شنبه, 25 فروردین 1394 ساعت 06:12

کلاس های عملی شنا روزهای چهارشنبه استخر فجر گرمی

خواهران: 14 الی 15                                           برادران:   15:30 الی 16:30

 
چاپ مقاله توسط دانشجوي واحد گرمي
دوشنبه, 24 فروردین 1394 ساعت 08:15

مقاله آقاي ولي رضوي نيا دانشجوي رشته کارشناسي ارشد مديريت واحد گرمي با عنوان:

"the explanation of the role of organizational intelligence and organizational agility in the formation of goal oriented commitment"

در مجله european online journal and natural and social sciences به چاپ رسيد.

 
برگزاری کارگروه تخصصی گردشگری شهرستان مغان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی
دوشنبه, 24 فروردین 1394 ساعت 04:46

کارگروه تخصصی توسعه گردشگری شهرستان مغان با حضور مسئولان، اساتید و فرهیختگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی واحد، محمود علایی؛ فرماندار گرمی در این جلسه با برشماری قابلیت های منحصر به فرد مغان در توسعه گردشگری، گفت: با جذب سرمایه گذار و شناساندن ایده های نوین گردشگری توسط نخبگان به مسئولان زیربط می تواند گام موثری برای توسعه گردشگری شهرستان برداشته شود.
وی بر ضرورت بکار گیری ابتکار جدید در حوزه گردشگری تأکید کرد و افزود: استفاده از داشته ها و ظرفیت های گردشگری موجود، استفاده از روستاهای تاریخی و تأمین زیرساخت ها در این نقاط، استفاده از گونه های مختلف گیاهی و جانوری شهرستان و حمایت از تولید صنایع دستی از جمله این موارد است.
قادر دهقان، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز گفت: با هماهنگی فرماندار اولویت اصلی ما در سال ۹۴ توسعه گردشگری شهرستان مغان است.
وی تلاش نهادهای عمرانی علی الخصوص شهرداری را لازم و ضروری دانست و اظهار کرد: لازم است از تلاش های بی وقفه فرماندار گرمی در توسعه گردشگری شهرستان نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم و انتظار می رود سایر مسئولان نیز به همین روال پیگیر توسعه گردشگری منطقه باشند.
همچنین محمد فیضی؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی در این جلسه گفت: گرمی منبع جاذبه های الهی و خدادادی است که باید نسبت به شناسایی این نقاط اقدام کرد.
وی با بیان اینکه منطقه مغان از لحاظ جاذبه گردشگری می تواند در رتبه های اول کشوری قرار گیرد، اظهار کرد: اولویت اصلی دستگاه های زیربط افزایش ماندگان توریسم و گردشگر در منطقه باشد.
وی همچنین بر توسعه توریسم درمانی شهرستان گرمی مغان تأکید کرد و افزود:  بیشتر اتباع خارجی برای درمان به مرکز استان و یا خارج از استان مسافرت می کنند که می توان با ایجاد بیمارستان تخصصی و یا دهکده سلامت نسبت به جذب توریست اقدام کرد.
حسینی؛ رئیس مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی و صنایع گردشگری اردبیل ضمن تشکر از دکتر فیضی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی به خاطر این میزبانی  نیز با بیان اینکه این اولین است که چنین نشست تخصصی در سطح استان اردبیل برگزار میشود. ایشان در ادامه سخنان گفت: زیرساخت های ذهنی لازم برای توسعه گردشگری استان فراهم است و برنامه ریزی و سیاست گذاری دولت، اجرای عملیات توسط متولیان و سرمایه گذاران و ورود موسسات حمایتی از این طرح ها سه اصل اساسی برای توسعه گردشگری است.
وی ضعف اطلاع رسانی و تبلیغات از ظرفیت های موجود را بزرگترین مشکل این حوزه دانست و افزود: نیروی انسانی لازم برای ارایه خدمات موجود است و انتظار می رود برای شناسایی و شناساندن به عموم مردم برنامه ریزی شود که در این زمینه رسانه های منطقه نیز باید همراهی کامل داشته باشند.

 
سایت جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد از 22 فروردین ماه بازگشایی می‌شود
یکشنبه, 16 فروردین 1394 ساعت 14:07
دکتر وحید صیدی درباره بازگشایی سایت جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اولین فراخوان عمومی سال ۹۴ در ۲۲ فروردین ماه سال جاری خواهد بود و سایت به مدت ۲ ماه باز خواهد بود.
ادامه مطلب...
 
جلسه هم انديشي با مديران گروه در واحد گرمي برگزار شد
چهارشنبه, 20 اسفند 1393 ساعت 05:02

در اين جلسه که با حضور رياست،معاونت مالی و اداری، معاون آموزشي و دانشجوي و رئيس دفتر پژوهش و فناوري واحد و مديران گروه هاي آموزشي برگزار شد بر برگزاري هر چه بهتر کلاسهاي عملي و دوره ها و کارگاه هاي و سخنراني هاي علمي و استفاده حداکثري از امکانات آزمايشگاهي دانشگاه تاکيد گرديد

همچنين در اين جلسه پيش بيني و برنامه ريزيهاي لازم براي شروع نيمسال دوم سالتحصيلي 94-93 انجام گرفت. تاسيس انجمنهاي علمي و برگزاري همايش در سالهاي 94  جزو ديگر موارد مطروحه در اين جلسه بود که با همکاري مديران گروه ها انجام مقدمات کار مورد بحث و بررسي و توافق قرار گرفت

 
استقبال دانشگاهیان واحد گرمی از شهیدی که بعد از 31 سال به خانه برگشت
چهارشنبه, 20 اسفند 1393 ساعت 04:57

بعد از گذشت ۳۱ سال از شهادت شهید مهدی قلی حامدی شمیم پیکر معطرش شهرستان گرمی را عطراگین کرد و کارکنان، اساتید و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی با حضور در مراسم استقبال از پیکر معطر این شهید، وی را به آغوش کشیدند.

به گزارش خبرنگار آنا، کاروان حامل پیکر شهید حامدی با تشریفات رسمی از سوی پرسنل نظامی مستقر مقابل دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی مورد استقبال قرار گرفت و دانشگاهیان با اشک و آه به پیشواز شهید رفته و یاد شاهدان میهن اسلامی را گرامی داشتند.

پاسدار شهید مهدی قلی حامدی فرمانده گروهان حضرت علی اصغر(ع) در سال ۶۲ در عملیات خیبر در منطقه جزیره مجنون به شهادت رسیده بود و پیکر مطهر وی بعد از گذشت سه دهه از سوی اکیپ تفحص شهدا پیدا شد.

ادامه مطلب...
 
قابل توجه دانشجویان مشمول و نیروهای نظامی و انتظامی
سه شنبه, 19 اسفند 1393 ساعت 09:28

 
گرامیداشت آیین درختکاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی
یکشنبه, 17 اسفند 1393 ساعت 04:25

به گزارش روابط عمومی واحد،همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، دانشگاه آزاد واحد گرمی با هدف ایجاد چشم انداز زیبای طبیعی در محوطه واحد  اقدام به کاشت 310 اصله  اهدایی از طرف اداره منابع طبیعی در واریته‌های مختلف کرده است.

 

دکتر محمد فیضی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی گفت: بر اساس توافق بین دانشگاه آزاد اسلامی ،اداره منابع طبیعی واداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمی مقرر شد 310 اصله نهال در نوع‌ها و گونه‌های مختلف در این واحد دانشگاهی به نام هرشهید کاشته شود.

وی گفت: گسترش فرهنگ درخت‌کاری و آشتی مردم با طبیعت از وظایف مهم و ارزنده دانشگاهیان در عرصه منابع طبیعی است و با توجه به اینکه همه ما وظیفه داریم از منابع طبیعی و درختان حراست کنیم افزود: نسل جوان بویژه دانشجویان می‌توانند در فرهنگ سازی کاشت و حفظ منابع طبیعی در جامعه تحولی پویا بوجود آورند که بحمدالله دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی با مشارکت دانشجویان، استادان و کارکنان در انجام این سنت دیرینه همکاری‌های شایسته‌ای را انجام داده‌اند.

ادامه مطلب...
 
قابل توجه دانشجويان ترم آخري و در حال فارغ التحصيلي
سه شنبه, 28 بهمن 1393 ساعت 07:24

1- در اسرع وقت نسبت به دريافت تاييديه تحصيلي مقطع پايه اقدام نماييد.

2- جهت راهنمايي و تطبيق دروس گذرانده و دروس انتخابي با چارت تحصيلي خود حتما به مسئول آموزش مراجعه نماييد.

 
کسب مقام در مسابقات فوتسال، شطرنج و تنیس روی میز بین دانشگاهی توسط واحد گرمی
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 14:05

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی در دور تیمی به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات تنیس روی میز برادران و خواهران بین دانشگاهی به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران دست یافت.

ادامه مطلب...
 
حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی در راهپیمایی 22 بهمن
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 14:02

دانشجویان، اساتید و کارکنان واحد گرمی با خروش یکپارچه ملت بزرگ ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن به همراه سایر اقشار و مردم این شهرستان با آرمان‌های امام راحل (ره)، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

ادامه مطلب...
 
همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه های دولتی تحت پوشش وزارتین علوم ،تحقیقات و فناوری و بهداشت بصورت تمام وقت
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 09:46

شرايط همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه های دولتی تحت پوشش وزارتین علوم ،تحقیقات و فناوری و بهداشت بصورت تمام وقت

ادامه مطلب...
 
همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه های دولتی تحت پوشش وزارتین علوم ،تحقیقات و فناوری و بهداشت بصورت نیمه وقت
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 09:40

شرايط همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه های دولتی تحت پوشش وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت بصورت نیمه وقت

ادامه مطلب...
 
قابل توجه اعضاي محترم هيات علمي
دوشنبه, 20 بهمن 1393 ساعت 15:11

اساتيد محترم جهت دريافت نام کاربر و کلمه عبور براي ورود به سامانه آموزشي در اسرع وقت به کارگزيني هيات علمي دانشگاه مراجعه نمايند.

 
برنامه حضور مديران گروه در نيمسال دوم 94-93
دوشنبه, 20 بهمن 1393 ساعت 14:54

گروه حسابداری          فرهاد اميري                           شنبه - یکشنبه - جمعه

گروه مديريت              قادر وظيفه دميرچي                  چهارشنبه - پنج شنبه - جمعه

گروه کامپیوتر             سجاد جهانبخش گده کهريز         شنبه – یکشنبه – جمعه

گروه مکانيک              مهدي جاويد                            شنبه - يکشنبه - چهارشنبه

گروه عمران               مسعود قادري                          يکشنبه - دوشنبه - پنجشنبه - جمعه

 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 4

  كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمي مي باشد.

  گرمي 3 كيلومتري جاده گرمي اردبيل مجتمع دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمي تلفن: 22-984532639721+ فاكس: 984532639720+