جذب هزار عضو هیأت علمی در رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

مدیر کل دفتر توسعه آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از جذب حدود هزار متقاضی هیأت علمی واجد شرایط در رشته های علوم پزشکی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد ادهمی مقدم مدیر کل دفتر توسعه آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: نزدیک به هزار متقاضی واجد شرایط در فراخوان جذب هیأت علمی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی جذب می شوند.

وی اظهار داشت: با توجه به شروع ثبت نام فراخوان جذب هیأت علمی در سال ۹۸، در حوزه معاونت علوم پزشکی بیش از ۷۰۰ درخواست وجود دارد و با توجه به اینکه در بعضی رشته ها یک نفر و در برخی دیگر از رشته ها بیشتر از یک نفر اعلام نیاز شده، حدود هزار نفر در صورت وجود افراد واجد شرایط، جذب هیأت علمی خواهیم داشت.

دکتر ادهمی مقدم تأکید کرد: افرادی که به صورت اضطرار مجوز بکارگیری مشروط یکساله به شرط شرکت در فراخوان را دارند، لازم است در این فراخوان شرکت کنند.

مدیر کل دفتر توسعه آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: جذب در رشته های علوم پایه و رشته های بالینی با توجه به وجود بیمارستان های ملکی و نیاز به تکمیل کادر آموزشی عرصه های بالینی بر اساس استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خواهد بود.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی فرآیند جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۵ اسفند ماه شروع و تا ۱۵ اسفندماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سامانه http://sajed.iau.ir مراجعه کنند.


دانشگاه

دانشکده ها

خدمات