مراسم بزرگداشت و عزاداری شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

تجمع گسترده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی بمناسبت شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی همزمان با مراسم تشییع و تدفین آن شهید والا مقام و یاران آسمانیش

این مراسم روز سه شنبه ۱۷ دی ماه بمناسبت شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی همزمان با مراسم تشییع و تدفین آن شهید والا مقام و یاران آسمانیش با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دکتر صفری امام جمعه محترم شهرستان گرمی و با حضور گسترده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی برگزار گردید.

آئین گرامیداشت و پاسداشت سردار رشید اسلام امیر سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران آسمانیش روز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی با حضور گسترده دانشگاهیان برگزار شد.
دانشجویان و جوانان با حضور گسترده خود در این مراسم شعارهایی از قبیل «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا»، «لبیک یا خامنه‌ای، لبیک یا حسین (ع) است» و «ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند» سر دادند.
این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دکتر صفری امام جمعه محترم شهرستان گرمی همراه بود و ایشان در سخنان خود به تکریم و پاسداشت چند دهه تلاش ارزشمند سردار سلیمانی در دفاع از انقلاب و اسلام پرداختند و از ایشان با عنوان سردار مقاومت یاد کردند.
دکتر نصرتی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی نیز در این مراسم ضمن تسلیت شهادت حاج قاسم سلیمانی به رشادتهای ایشان در مبارزه با تکفیرها و دفاع از اسلام و مسلمین در منطقه اشاره کردند.
در بخشی از این مراسم حاضران در سوگ سردار دلها به عزاداری پرداختند و نام و یاد آن شهید بزرگوار را گرامی داشتند.
در این مراسم سرهنگ رحیمی فرمانده سپاه شهرستان گرمی و آقای طوماری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشتند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی


دانشگاه

دانشکده ها

خدمات