دکتر ولایتی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد:مجموعه دانشگاه آزاد باید برای حل مسائل کشور گام‌های اساسی بردارد

رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد گفت: مجموعه دانشگاه آزاد باید برای حل مسائل کشور گام‌های اساسی بردارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مراسم معارفه دکتر محمدمهدی طهرانچی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، عصر روز یکشنبه ۲۸ مرداد با حضور رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، معاونین و تعدادی از اعضای دفتر هیأت امنا برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، دکتر ولایتی با تسلیت شهادت امام محمدباقر (ع)، ضمن تشکر از زحمات یک سال گذشته دکتر فرهاد رهبر، برای دکتر محمدمهدی طهرانچی به عنوان منتخب هیأت امنا آرزوی توفیق کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر تحولات مثبت قرار دارد، تأکید کرد: باید روحیه امید و تحول‌خواهی را در بین استادان و دانشجویان تقویت کرد و در جهت اجرای سیاست‌هایی که از ابتدا به عنوان محور اصلی فعالیت‌ها اعلام‌شده است، اعم از ارتقای کیفی برنامه‌ها و آموزش‌ها، شفافیت، استفاده از ظرفیت‌ها، جذب نخبگان، توجه به مناطق محروم و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی گام برداشت.

ولایتی با اشاره به این‌که دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان، بازوی قدرتمند علمی برای نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شود، گفت: این دانشگاه قادر است در حل مسائل و مشکلات کشور در کنار سایر ارکان نظام فعالیت نموده و در جهت توسعه و پیشرفت کشور و مواجهه با مشکلات و تنگناها و ارائه راه‌حل‌های مناسب و کارآمد، گام‌های اساسی را بردارد.

وی دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی را سرمایه‌های کشور قلمداد کرد که با مدیریت کارآمد و انقلابی می‌توانند زمینه‌ساز تمدن‌سازی اسلامی شوند.

در پایان این جلسه، حکم سرپرستی توسط دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی به دکتر طهرانچی اعطا شد.


دانشگاه

دانشکده ها

خدمات