دکتر ولایتی در دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان: دانشگاه آزاد اسلامی دوره جدیدی را آغاز کرده‌است

رئیس هیات موسس و هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز با آیت‌الله زین‌الدین قربانی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علی‌اکبر ولایتی در این دیدار با بیان اینکه برای بنده و سایر همراهان حضور در استان گیلان و تشرف در منزل آیت‌الله قربانی باعث افتخار است، گفت: من زمانی که در دبیرستان بودم، از زمانی که خودم را شناختم در خدمت ایشان بوده‌ام و تاکنون نیز هستم. امیدوارم همچنان مجاهد فی‌سبیل‌الله باشم و مردم گیلان و شیعیان از برکت ایشان بهره ببرند.

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در حال‌حاضر با عنایت ویژه مقام معظم رهبری دوره جدیدی را آغاز کرده است. ما افتخار داریم که دکتر رهبر قبول کردند تا در این دانشگاه خدمت کنند و نیز همه مسئولانی که اخیرا منصوب شدند.

وی با اظهار امیدواری از اینکه شاهد یک تحول مثبت در دانشگاه آزاد اسلامی باشیم، بیان کرد: پایه‌گذاری این دانشگاه در دنیا بی‌نظیر است. بزرگترین دانشگاه حضوری جهان با بیش از ۱٫۵ میلیون دانشجو است. افراد مختلفی از ابتدای تاسیس تاکنون خدمات زیادی انجام داده‌اند و ما هم امیدواریم بتوانیم خدمات کیفی بیشتری را داشته باشیم.

ولایتی با بیان اینکه توقع ما از استان گیلان زیاد است، گفت: گیلان مهد تمدن و تشیع است. این استان همواره مهد دوستی، محبت و پیروی از اهل‌بیت بوده است و به همین خاطر ما از این استان توقع زیادی داریم.


دانشگاه

دانشکده ها

خدمات