اهدا تندیس «اسطوره مقاومت، ولایت‌مداری و وطن دوستی» به سردار سلیمانی

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه‌ای به سردار سلیمانی آورده است: ضمن اهدا تندیس «اسطوره مقاومت، ولایت‌مداری و وطن دوستی»، تقاضا داریم که دادخواهی از مظلومیت‌ها را در گستره‌ای بیشتر از گذشته پیگیری کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی اعلام کرد: در شرایطی که در خاورمیانه شکاف‌های قومی و مذهبی توسط استکبار جهانی فعال شده، بزدلی و خود فروختگی اکثر حکام عرب مواجهه کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی را تحت شعاع قرار داده است و در عوض دلارهای نفتی را برای ریختن خون مسلمانان یمن صرف می‌کنند، به لطف خدا و مقاومت مردم عراق و سوریه با نقش آفرینی بی‌بدیل نظام جمهوری اسلامی ایران و به فرماندهی شخص جنابعالی تفکر مقاومت به پیروزی بزرگی در برابر تکفیر، تروریست و ارتجاع عربی رسید که این پیروزی می‌تواند به عنوان الگویی از شجاعت و رشادت در جنگ در کنار مذاکره عزتمندانه و هوشمندانه که موجب ایجاد ائتلاف استراتژیک شد قرار گیرد تا راه‌حلی برای سایر بحران‌های منطقه نیز باشد.

در ادامه این نامه آمده است: اما فراموش نمی‌کنیم که ظلم به جهان اسلام فقط معطوف به عراق و سوریه نبوده و نیست، امروز مردم مظلوم یمن بیش از پیش تحت ظلم و ستم قرار دارند و قحطی بزرگ جان کودکان بی‌گناه را تهدید می‌کند. درحالی که تا چند سال پیش سیاست صهیونیزم در فلسطین تحت نقاب صلح‌طلبی و حل مسالمت‌آمیز اختلافات با رویکرد کدخدامآبانه اوباما تصویر می‌شد، این سیاست با رویکرد ترامپ و اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب چهره جدیدی به خود گرفته است. کم نیستند اقوام مسلمانی که در سرتاسر این پهنه خاکی ستم دیده و دادخواه نمیبینند.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در ادامه این نامه آورده است: به زعم ما الگوی موفق دادرسی از ملت‌ها و اقوام مظلوم مسلمان که در سوریه و عراق پیگیری شد می‌تواند شروع دوره جدیدی از حمایت نظام مقدس جمهوری اسلامی از مظلومان جهان باشد.
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در پایان این نامه خطاب به سردار سلیمانی آورده است: ضمن اهداء تندیس «اسطوره مقاومت، ولایت‌مداری و وطن‌دوستی» خدمت شما، از جنابعالی و تمام مسئولان دست‌اندر‌‌کار تقاضا دارد که دادخواهی از این مظلومیت‌ها را جدی‌تر و در گستره‌ای بیشتر از گذشته پیگیری فرمایید که پیروزی قطعی از آن مستضعفین است.


دانشگاه

دانشکده ها

خدمات