از دانشگاه آزاد اسلامی برای عمکرد مطلوب در حوزه نماز تجلیل شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری آنا، ستاد اقامه نماز کشور در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز ، از دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل عمکرد مطلوب در این حوزه تجلیل کرد.

این اجلاس با شعار «نماز و کاهش آسیب‌های اجتماعی» در مجتمع دانشگاهی امام خمینی (ره) کرج برگزار شد، دکتر سیدطه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، به نمایندگی از این دانشگاه لوح تقدیر ستاد اقامه نماز کشور را از آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس دستگاه قضا و حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور دریافت کرد.

بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز با حضور ۴۵۰ میهمان ویژه از ۳۰ استان کشور و قرائت پیام مقام معظم رهبری (مدظله عالی) از سوی آیت‌الله حسینی همدانی ، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در مجتمع دانشگاهی امام خمینی (ره) کرج آغاز شد.

سپس رییس دستگاه قضا با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام یازدهم شیعیان حضرت امام حسن عسکری (ع) تاکید کرد که که بحث نماز در روزگار ما و در شرایط خاصی که در کشور، منطقه و جهان حاکم است، اهمیت فراوانی دارد.
آیت الله صادق آملی لاریجانی گفت: امروز دنیا تشنه معنویت است و این را کسانی که با اندیشه های خصوصا مغرب زمین آشنا هستند، می دانند.

در متن این تقدیرنامه آمده است:

«برادر گرامی جناب دکتر حمید میرزاده
رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی
با سلام تحیات

توفیق خدمتگزاری به نماز،نور چشم پیامبر اکرم(ص) بالاترین هدیه الهی است. پاداشی که شما با حمایت و پشتیبانی از اقامه نماز ذخیره می‌کنید، بزرگترین پس انداز و حمایت و لطفی که در سایه نماز دریافت می‌کنید؛بهترین بیمه‌هاست.

با توجه به گزارش هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز، عملکرد آن دستگاه در سال ۱۳۹۴ به دلیل شناسایی و بهره‌گیری مناسب از امکانات و ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دستگاه در جهت انجام پژوهش‌های کاربردی با موضوع نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی، ایجاد و بهره‌گیری از ظرفیت کانون‌های جرعه نوربرای ترویج امر نماز، احداث مساجد مناسب در بسیاری از واحد های دانشگاهی شایسته تقدیر است، لذا بدین وسیله از تلاش ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان از باب (من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخاق) صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.
امیداست تلاش‌های خالصانه شما همراه با سلامتی و سعادتمندی موردپذیرش درگاه خداوند متعال قرار گیرد.»

در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز، علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی، از وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش ، وزارت کشور، کمیته امداد امام خمینی(ره) ، سازمان بهزیستی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلام نیز تجلیل شد.


دانشگاه

دانشکده ها

خدمات