پیام دکتر میرزاده به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده در متن این پیام آورده است:

«بسمه تعالی

سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در ۵ آذرماه ۱۳۵۸ و فداکاری های این نیروی مردمی در هشت سال دفاع مقدس، گرامی باد.

در روزهای سخت پس از انقلاب اسلامی امام راحل به پشتوانه مردم انقلابی و خداجوی ایران اسلامی زمینه اتحاد و حرکتی هدفمند را فراهم آوردند تا جوانه های انقلاب به ثمر برسد و نقشه شوم بدخواهان این ملت بی نتیجه ماند؛ بسیج را باید برخاسته از بطن انقلابی دانست که حق باوری، آزادی و اعتلای ایران اسلامی را معنا می دهد و رمز موفقیت بسیج نیز تلاش خالصانه در راه دفاع و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی است.

در دوران دفاع مقدس رشادتها و فداکاری های نیروهای بسیج مردمی در کنار سایر مدافعان این آب و خاک و تحت هدایت امام امت موجب شد که امروز ایران اسلامی از امنیت و ثباتی کم نظیر بهره گیرد.

امام (ره) به همگان آموختند که رمز ماندگاری همراهی با مردم است و اساس تشکیل بسیج مستضعفین نیز همین بوده و هست که آرمانهای راستین انقلاب اسلامی در مسیر اتحاد، همراهی مردم و اعتلای کشور تحقق پیدا می کند.

باعث افتخار است که بسیج مستضعفین امروز متناسب با شرایط روز و ماهیت اتفاقات و رویدادهای پیش رو و تحت هدایت مقام معظم رهبری در حوزه های علمی و پژوهشی پشتوانه مطلوب و ارزنده ای را برای جوانان مشتاق فراهم کرده است که در این مسیر تعامل با جامعه دانشگاهی بی تردید بستر مساعدی را برای استفاده از ظرفیتها و امکانات هر دو نهاد به وجود خواهد آورد.

اینجانب از طرف خانواده بزرگ دانشگاه آزاداسلامی که همچون بسیج سرافراز با درایت حضرت امام خمینی (ره) و پیشنهاد رئیس محترم هیات موسس و هیات امنای دانشگاه شکل گرفت، سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به عنوان سازمانی بالنده و پویا را به همه بسیجیان تبریک می گویم و از خداوند منان توفیق بیشتر همه بسیجیان که در راه تحقق آرمانها و مطالبات ملت شریف ایران قدم بر می دارند آرزومندم.

حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»


دانشگاه

دانشکده ها

خدمات